Suriyelilerle Evlenme ve Boşanma İşlemleri - Suriye vatandaşı birisinden boşanma işlemleri

Eşiniz Suriyeli ve bosanmak istiyorsunuz, ne yapmanız gerekiyor? Suriye vatandaşı eşden olan çocukların vekalet işlemleri nasıl oluyor? Suriye'de yaşayan biriyle evliyken ayrılmak isteyen Türkiye vatandaşı kocanın yapması gerekenler. Suriye'de evlenen bir Türk boşanma davasını hangi ülkede açmalıdır. Arapulkeleri.com Suriye'de ve Türkiye'de boşanmak için gereken evraklar ve belgeler. Suriye vatandaşıyla evlenirken yapılan evlilik sözleşmesi geçerli midir?

Suriye vatandaşlarıyla evlenen Türk vatandaşlarının boşanma, mal paylaşma, velayet, tanıma ve tenfiz işlemleri ile mirasçılıklarına ilişkin işlemler bir takım kurallara bağlıdır. Yabancılarla evlenen Türk Vatandaşlarına ilişkin genel arapulkeleri.com kuralların yanında, ilgili ülkeye göre değişebilen ikili anlaşmalar ve uluslararası protokoller de önemli yer tutmaktadır.

Suriye vatandaşları ile evlenmek isteyen, boşanmak isteyen veya çocuğunun velayetini almak isteyen Türk Vatandaşları ile yine bir Türk vatandaşıyla  evlenmek isteyen, boşanmak isteyen veya çocuğunun velayetini almak isteyen Suriye vatandaşlarına hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri için Kula Hukuk Bürosu’na başvurmanız önerilir. daha detaylı bilgi icin adres: www.kula.av.tr

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dubai Nerede - Dubai Nerde - Dubai Haritada Yeri

Kuveyt Nerede - Kuveyt Dünyanın Neresinde

Bunlara Da Bak

Dubai Nerede - Dubai Nerde - Dubai Haritada Yeri

Katar Nerede - Katar Nerde - Katar Neresi - Katar'ın Dünya Haritasındaki Yeri

Yemen Nerede - Yemen Nerde - Yemen'in Dünya Haritasındaki Yeri Neresi

Kuveyt Nerede - Kuveyt Dünyanın Neresinde

Dubai İş İlanları - Dubai'de İş Bul - Dubai İşçi Arayanlar - Dubai Eleman Arayanlar - Dubai'de İş Bulmak İçin Siteler